DRAGE KOLEGE, PRIDRUŽITE NAM SE!

Udruženju profesora francuskog jezika mogu se priključiti sve kolege koje imaju zvanje profesora francuskog jezika ili mastera francuskog jezika, bilo da rade u državnom školskom sistemu ili u privatnom sektoru, kao i nezavisno od toga da li trenutno aktivno učestvuju u nastavi francuskog jezika ili ne.

Član udruženja se postaje popunjavanjem prijave i uplatom godišnje članarine u iznosu od 1.000,00 dinara.

POGODNOSTI ZA ČLANOVE

• Mogućnost učešća na seminarima koji se organizuju u okviru programa kontinuirane edukacije profesora
  • Pristup didaktičkom i edukativnom materijalu koji je rezervisan samo za članove a i kome se prisutpa preko login stranice sajta Udruženja
  • Tromesečno izdanje našeg bulletin d'information